Memur-Sen'den Üyelerine İndirim Avantajlı Sigortacılık Hizmeti

 


Memur Sendikaları Konfederasyonu (Memur-Sen) çalışanlarına ve üyelerine yönelik sosyal projelere imza atmayı sürdürüyor. Memur-Sen ve Güvenal Sigorta Aracılık Hizmetleri arasında, Memur-Sen personelinin, Memur-Sen ve bağlı sendikalarının hizmet araçlarının, Memur-Sen'e bağlı sendikaların üyelerinin ve birinci derece yakınlarının faydalanacağı üyelere indirim ve özel avantajlar sunan protokol yapıldı. Protokole imzayı Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın ve Güvenal Sigortacılık Aracılık Hizmetleri yetkilisi Serkan Sönmezer attı.

SİGORTADA BÜYÜK İNDİRİM

Yapılan anlaşmaya göre; sigorta teknik alt yapıları ve kurgusu oluşturularak hizmet güncellemeleri süreklilik gösterecek olan ve internet servisiyle desteklenecek sigorta indirim ve avantaj hizmetlerinden faydalanmalarını sağlayan protokole göre Güvenal Sigorta, kendisinden toplu ya da münferit olarak talep edilen sigortacılık işlemlerini, bünyesindeki ya da anlaşma sağlayacağı sigorta şirketlerinden elde edilen en düşük indirim oranını baz alarak karşılayacak.
 

YÜZDE 5 BONUS İNDİRİM İMKANI

Bunun yanında Memur-Sen ve Memur-Sen'e bağlı Sendikaların üyeleri ile birinci derece yakınlarının sigorta taleplerine karşılık Güvenal Sigorta bünyesinde bulunan veya anlaşma sağlayacağı tüm acenteliklerden elde edilecek fiyat araştırmasından çıkacak olan en uygun teklif üzerinden de kaskoda yüzde 5, trafik poliçesinde ise yüzde 5'e varan bonus indirim yapılması kararlaştırıldı.

Ayrıca Güvenal Sigorta, "Memur-Sen Sigorta Avantaj Sistemi" adın altında, özel hazırlayacağı web sitesi üzerinden sigorta kampanyalarını Memur-Sen üyelerine duyuracak.